Autorka Evelyn,mám moc ráda The VD,líbí se mi momentálně více než Stmívání,i když na to si taky nedám dopustit...:)
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Osobnosti.cz -- nukysek
Pokud chcete spřátelit piště do FÓRA

 
 

Ostatní

Sheila Bennett

Sheila je babička Bonnie a též taky čarodějka akorát s větší mocí. Není známo proč, ale po kouzelné noci kdy společně s Bonnie otevírala hrobku, ještě ten večer umřela.

Katherine Pierce

Katherine je upírka,která proměnila Damona a Stefana,žila v době kdy byli ještě lidmi.Oba ji velice milovali,i když Damon asi o něco více.Později se ukáže ,že Katherine nezemřela při požáru kostela,ale má být i s dalšími 26 upíry zachráněna a zároveň uvězněna v hrobce pod kostelem,ale při otevření se ukáže že tam není.Katherine má podle Annina svědectví volně žít na svobodě,a zdá se , že láska k Damonovi či Stefanovi není u ní tak hluboká jako byla u nich.....
V knížce má Katherine i s Elenou ve třetím díle zemřít.Stejně měla být Katherine zničena,ale aby se to povedlo,skočila Elena za ní a obě zemřely.

Alaric Saltzman

Alaric Saltzman přijede do Mystic Falls jako nový učitel dějepisu. Ve skutečnosti je však hystorik a někde je uvedeno že pracuje jako Buffy nebo Van Helsing..Chce vědět kde je tělo jeho zesnulé ženy a pomstít se Damonovi, který před mnoha lety právě on někam unesl tělo Alaricovy ženy Isabelly.Prozatím vše navíc nasvědčuje tomu,že právě Isabella je pravou matkou Eleny....

Isabella Saltzman

Isabella je zesnulou ženou Alarica.Nejspíš ji zabil Damon.Pochází z oblastí blízké Mystic Falls( Fell´s Church),a vypadá to že by právě ona mohla být matkou Eleny...

Lexi

Lexi je stará 350 let,je tedy upírka.Je to Stefanova kamarádka,a také kamarádka čarodějnice Bree.Lexi je blonďatá,nemá v lásce Damona,ráda se baví.Zabije ji Damon,zaprvé aby od sebe odtrhl jakákoliv případná podezření u šerifky Forbesové,ale taky je to součást jeho " Ďábelského" plánu.

Zach Salvatore

Zach je jeden z příbuzných Damona a Stefana,něco jako jejich prapraprasynovec. Šestnáct let si dával do kávy sporýš,aby v případě potřeby jeho příbuzných neskončil jako oběť.Nakonec je stejně zabit Damonem,který byl naštvaný za to ,že ho Zach a Stefan uvěznili v kobce se sporýšem v krvi.Zach žil v Mystic Falls,v domě kde teď žijí Stefan a Damon,i když ve skutečnosti je to jejich dům.Zach také aktivně dodával dávky sporýše šerifce Forbesové,Loganovi a starostu Lockwoodovi.

William Tanner

Pan Tanner byl učitelem dějepisu na střední škole kam chodí Elena atd.,naneštěstí byl později zabit Damonem.Také vedl fotbalový tým.

Anna

Anna je dcerou upírky Pearl,která je uvězněna v hrobce pod kostelem.Anna žila ve stejné době jako Damon,Emily,Stefan a Katherine.To ona osvobodí matku z hrobky,a přivede ji zpět.Obě jsou poté velice rozumné a nedělají problémy.Anna pouze chtěla svou matku zpět.K tomu použila Gilbertův deník,a využila Jeremyho,poté přeměnila barmana Bena v upíra-pomocníka,ale spíše upíra-packala.

Emily Bennett

Emily byla služkou Katherine,a také byla předek Bonnie a Sheily.Byla to velice mocná čarodějka,jedna z nejmocnějších v Bennettovic rodině.Ona zachránila upíry v podzemní kobce,ale zároveň uvěznila.Uzavřela dohodu s Damonem,on bude její potomky ochraňovat a ona jednou osvobodí Katherine z hrobky.Zřekla se však své dohody a krystal potřebný k "jednoduššímu" otevření hrobky zničila.Také kdysi zachránila Annu před odhalením toho,že je upírka.
Pearl
Pearl je matka Anny,žila v době jako Damon nebo Katherine.S Katherine byla velkou kamarádkou.Byla však odhalena Gilbertovým kompasem na upíry.Dříve se jí dvořil otec Damona a Stefana,dokud nezjistil že je upírka.Byla uvězněna v hrobce pod kostelem.Anna ji při otevření hrobky zachránila a vynesla ven.Pearl teď žije s Annou na svobodě.