Autorka Evelyn,mám moc ráda The VD,líbí se mi momentálně více než Stmívání,i když na to si taky nedám dopustit...:)
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Osobnosti.cz -- nukysek
Pokud chcete spřátelit piště do FÓRA

 
 

Lockwoodovi

Tyler Lockwood

Tyler je syn starosty Mystic Falls. Schovává se za maskou velkého borce ale samy poznáme, jaký doopravdy je.Ve skutečnosti jen potřebuje někoho,s kým by mu bylo dobře,s kým by se cítil v pohodě,nemusel se přetvářet a dělat ze sebe někoho,kdo není.Chodil s Vicki,kterou ale jen tak využíval,nikdy ji neměl doopravdy rád.

starosta Charles Lockwood

Charles je otec Tylera,je starostou Mystic Falls. Vyrůstal v drsném prostředí za tyranie svého otce,což se později projeví když si Jeremy a Tyler vyřizují účty.Také je velice konzervativní,myslí si že je to muž "vyšší" společnosti,něco "lepšího".

Paní Lockwoodová

Paní Lockwoodová je matkou Tylera a ženou Charlese.Je velice snobská,ona je v rodině ta,které se dá říct "povýšenecká", pouze rodina starostů je pro ni dostatečným zadostiučiněním,jinak ostatní poctivě pracující občané jsou "lůza",což bránilo Tylerovi být s Vicki.