Autorka Evelyn,mám moc ráda The VD,líbí se mi momentálně více než Stmívání,i když na to si taky nedám dopustit...:)
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Osobnosti.cz -- nukysek
Pokud chcete spřátelit piště do FÓRA

 
 

Herečky

Katerina Graham

Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 5. 08. 1989
Místo narození: Ženeva, Švýcarsko
Znamení: Lev

Katerina se narodila v Ženevě(Švýcarsko) jako dcera Liberijce Josepha Grahama a Rusky Nataši. Studovala na hebrejské škole a mluví Anglicky, Španělsky, Francouzsky a trochu Portugalsky a Hebrejsky. Byla od malička vystavena vlivům mnoha kultůr. Věří, že právě to ovlivnilo její umělecký i soukromý život a že to podporuje její silnou motivaci být úspěšná.

Svou uměleckou kariéru začala již v 6 letech. Nevěnovala se pouze herectví, ale oblíbila si i tanec, později začala skládat i vlastní písničky. Katherina se objevila v mnoha malých rolích v nejrůznějších seriálech jako např. CSI: Las Vegas, The OC, Hannah Montana a další.
V 17 byly vybrána pro kampaň Coca-Coly, kde propagovala nápoj Fanta. V loňském roce se objevila po boku Zaca Efrona ve filmu Znovu 17. Momentálně jí můžeme vidět v seriálu The Vampire Diaries, kde hraje mladou čarodějku Bonnie.

Candice Accola

Povolání: Herečka
Věk: 22
Datum narození: 13. 05. 1987
Místo narození: Orlando, Florida, USA
Znamení: Býk

- je to výborná zpěvačka, herečka i tanečnice
- byla jako back-up zpěvačka a tanečník pro Miley Cyrus (Hannah Montana turné)
- v roce 2008 vydala svoje první pop-rockové album s názvem It's Always the Innocent Ones
- její první velký film byl Pirate Camp a poté už následovali jenom další významné jako třeba z roku 2009 role ve filmu The Truth About Angels

Hraje od roku 2007, jejím prvním filmem byl Pirate Camp. Candice taky hostovala v seriálech How I Met Your Mother, Supernatural a Greek. Taky se objevila ve filmech Juno, Deadgirl a jiné.
Candice se taky živí zpěvem, v roce 2008 jí vyšlo CD - It's Always the Innocent Ones. Objevila se taky jako zpěvačka v pozadí ve filmech Hannah Montana.
V lednu 2010 měly premiéru její další filmy - The Truth About Angels a Kingshighway.
Candice je teď nejvíc známá díky své roli Caroline Forbes v The Vampire Diaries.

Sara Canning

Povolání: Herečka
Věk: 22
Datum narození: 14. 07. 1987
Místo narození: Gander, Kanada
Znamení: Rak

Je kanadskou herečkou. Zahrála si v televizní show stanice The CW v The Vampire Diaries Jennu Sommersovou.

Narozena v Gander, Newfoundland, Kanada, vyrůstala v Sherwood Park poblíž Edmontonu, Alberta. Absolvovala na Vancouverské filmové škole. Její první rolí po ukončení školy byla role Nicky Hilton v televizním filmu Paparazzi Princess:The Paris Hilton Story, produkovaném ve Vancouveru v roce 2008. Ve stejném roce se objevila i v seriálu Smallville a Kyle XY v roce 2009. V roce 2009 si Sara zahrála i Anne Sluti, hlavní postavu v TV filmu založeném na skutečné události Taken In Broad Daylight.
Canning momentálně pracuje na televizním seriálu The Vampire Diaries. Hraje zde Jennu Sommersovou, tetu a oparovatelku Eleny Gilbertové (Nina Dobrev) a jejího mladšího bratra Jeremyho (Steven R. McQueen). Sara je stejně stará nebo mladší než někteří její kolegové hrající studenty střední školy.
Byla zatčena za výtržnictví spolu s fotografem Tylerem Shieldsem a kolegy z VD Ninou Dobrev, Candice Accolou a Kaylou Ewell za loudání se na mostě během focení v Georgii. Obvinění byla později stažena.
Sara se přestěhovala do Atlanty, Georgia kvůli natáčení seriálu. V časopise Pareda uvedla, že je tady "velmi rozdílná kultura než na západním pobřeží Kanady", ale "stalo se to jejím druhým domovem".
Zahraje si jako Maggie McGredorová v nadcházejácím celovečerním filmu Black Field.

Kayla Ewell

Povolání: Herečka
Věk: 24
Datum narození: 27. 08. 1985
Místo narození: Long Beach, Kalifornie, USA
Znamení: Panna

- je to jak herečka tak modelka
- je známá z filmů The Bold and the Beautiful, and Maureen Sampson nebo Freaks and Geeks
- mezi její koníčky patří horolezectví, tanec a surfing
- ve Vampire Diaries ji můžeme vidět jako přelétavou feťačku Vicki

Jasmine Guy

Povolání: Herečka
Věk: 47
Datum narození: 10. 03. 1962
Místo narození: Boston, Massachusetts USA
Znamení: Ryby

Je herečka,zpěvačka.V roce 1998 se provdala za svého nynějšího manžela Terencce Ducketta,a má s ním dceru Imani,narozenou 28.3. 1999.V nynější době hrála na stanici The CW v seriálu The Vampire Diaries,ve čtrnácté epizodě první série bohužel její postava umírá,takže ji již v tomto seriálu neuvidíme.Dále se věnuje muzice,a také divadlu v New Yorku,ve státě NY.

Marguerite MacIntyre

Datum narození: 11.5.1965
Věk: 44
Místo narození: Michigan,USA
Znamení: Býk

Srudovala v Arizoně ,ročník 1979.Je herečkou ,zpěvačkou,můžeme ji slyšet i na Broadwayi v písních jako je Annie Warbucks nebo Jane Eyre.V současnosti hraje na televizním kanále The CW jako šerifka Elizabeth Forbesová v seriálu The Vampire Diaries.