Autorka Evelyn,mám moc ráda The VD,líbí se mi momentálně více než Stmívání,i když na to si taky nedám dopustit...:)
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Osobnosti.cz -- nukysek
Pokud chcete spřátelit piště do FÓRA

 
 

Červen 2010

Vytvořeno 12.06.2010 12:40:34 | Poslední změna 23.06.2010 10:40:47
Katerina Graham vydává svou legendárně první písničku,s názvem "Sassy",už teď je možné si ji poslechnout na iTunes

HLASUJTE pro The VD na TEEN CHOICE AWARDS 2010,hlasovat můžete každý den
Hlasování Teen CHoice Awards 2010
Hlasujte v každé kategorii pro své oblíbence,ale ve skupině TV můžete hlasovat pro THE VAMPIRE DIARIES a to v kategoriích:
Fantasy/Sci-Fi – Vampire Diaries
Actor Fantasy/Sci-Fi – Paul Wesley
Actress Fantasy/Sci-Fi – Nina Dobrev
Villian – Ian Somerhalder

Podmínka je registrovat se(e-mail,jméno(klidně i vymyšlené), věk,(musí vám být mezi 13-19lety)!

1. Série na DVD
Vampire Diaries se dočkaly DVD. Celá první série TVD vyjde na DVD v Americe,a to již 31.srpna. Obal si můžete prohlédnout dole.

CO se bude dít v sezóně 2????
Když Damon odcházel,myslel si ,že políbil Elenu.Ve skutečnosti se však ukázalo,že to byla Katherine.Můžu říct,že tady bude ještě hodně zápletek v milostném čtyřúhelníku. Damon skutečně miluje Elenu,a bude mu trvat než se o tom přesvědčí.Katherine,ta udělala a ještě udělá hodně velké pozdvižení.
A také,Elena a Katherine jsou skutečně příbuzné,přes Isobel. Samozřejmě bude ještě v celé sérii mnoho otázek,a budeme se tím zabývat do hloubky.
A také jedna postava,o které skutečně musíme řict,že je pryč ,je Anna.Ona je skutečně mrtvá. Když ostatní zjistili,že Anna má zemřít,vyrobili si trička s nápisem "Zachraňte Annu!". Bylo to skvělé gesto.


!!!!! Nina Dobrev ve filmu Kellana Lutze(Stmívání)!!!!!
Nina Dobrev (The Vampire Diaries),si zahraje v novém filmu “Deathgames”,ve kterém hrají hlavně také Kellan Lutz a Samuel L. Jackson.
Film se natáčí po celý měsíc v Louisianě.
Vypráví o mladém muži (Kellan),který je unesen aby se stal nástrojem v moderní gladiátorské hře,kde soutěží se smrtí,hru vymýšlí S.L.Jackson. Nina hraje Kellanovu manželku.


Nově na tomto webu MOONLIGHT seriál Online.
Na tomto webu,zaměřeném na Vampire Diaries,od nynějška najdete i online seriál MOONLIGHT, v hlavní roli s Alexem O´Loughlinem.