Autorka Evelyn,mám moc ráda The VD,líbí se mi momentálně více než Stmívání,i když na to si taky nedám dopustit...:)
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Osobnosti.cz -- nukysek
Pokud chcete spřátelit piště do FÓRA

 
 

Březen 2010

Vytvořeno 08.03.2010 19:18:11 | Poslední změna 13.05.2010 15:26:57

Články

Archiv Březen 2010
Kevin Williams mluvící o Nině - Eleně a jak se vybíralo Mystic Falls
Nina je skvělá herečka.Od prvního okamžiku jsem na ní viděl její talent.Ta holka ho má na rozdávání.Dostane scénář ,a sotva si ho dočte , už ví co má dělat. Nepotřebuje pomoc,je přirozená a absolutně skvělá.Sžila se s tou rolí natolik,že Nina je Elena a Elena je Nina.Není v tom rozdíl.Těžko byste našli někoho,kdo by se jí alespoň vyrovnal.Prostě tohle je mega-talent.A když se dívám jak hraje s Ianem a Paulem,říkám si kam se hollywoodské hvězdy hrabou....
A pokud jde o to ,jak jsme vybírali Mystic Falls...Ve skutečnosti je Mystic Falls / Virginia městečko Covington/Georgia. Producenti mě vzali do auta a dva dny jsme projížděli okolím skrz naskrz,oni mi ukazovali své návrhy a já se rozmýšlel ,které městečko by mohlo být Mystic Falls. A pak mě napadlo jedno městečko z dětství,o kterém jsem věděl,že nese strašně moc vzpomínek na občanskou válku, a to nás dovedlo do Covingtonu. Udělali jsme si z něj Mystic Falls.
přeložila Evelyn

Interwiew se Sarou Canning(Jenna)-KONEČNĚ dokončené :D
Půjde mezi Jennou a Alaricem jen o pouhé přátelství nebo něco víc??
---->Mezi Jennou a Alaricem byla od začátku chemie.Jenže diváci jsou teď zvědaví na zmizelou Isabellu,takže to Alarica staví do horšiho světla.Bude to hodně dlouhá cesta s překážkami,ale uvidíme....
Od "Pravé blondýnky" jsme všichni na Matthewa Davise ( Alarica) čekali ,ale jaký je mimo kameru???
---->Je strašně zábavný.Pořád se něčemu směje a udržuje mi úsměv po celý den.Je to jako naše osobní slunce...
Kdyby sis měla vybrat mezi duševně trpícím Stefanem,milým Mattem nebo ďábelským Damonem,kdo by to byl??
---->Opravdu,chtěla bych muže s citlivou duší,ale aby mě uměl rozesmát a ochránit.Abychom si rozuměli i beze slov.Nezní to jako mix Matta,Stefana a Damona?? ;)
Bydlíš na pokoji s Ninou(Elena) Dobrev.Povídej!!
---->Bydlet s Ninou je opravdu super!! Každá máme vlastní koupelnu,takže nikomu nevadí že si ta druhá dává dlouhou sprchu.Když je čas,chodíme spolu nakupovat,což je úplně super.Je snadné žít spolu v jednom apartmá.Snažíme se žít zdravě,ale já vždycky přinesu čokoládu a zdravá výživa-nikde! :D
přeložila Evelyn

Hudba k 15ce
1. Jet – “Black Hearts (On Fire)”

2. The Alternate Routes – “Time Is A Runaway”

3. Sound Team – “Your Eyes Are Liars”

4. Above The Golden State – “Real You”

5. Sweet Thing – “Winter Night”

6. Free Energy – “Something In Common”

7. Sounds Under Radio – “Portrait Of A Summer Thief”

Obsah dílu 18
Zatímco se Stefan vyrovnává s novou situací,Elena s Jeremym jsou překvapeni návštěvou jejich strýce Jonathana (David Anders).Alaric vede nepříjemný rozhovor s Elenou o Isabel.Když nastane den zakladatelů,zaujme Stefan nový,překvapivý postoj, a Damon se snaží zjistit,proč Jonathan přijel do města,což nabere nečekané (děsivé) obrátky.Incident na party způsobí potíže v přátelství Matta a Tylera...a vztah Matta a Kelly je čím dál víc na bodu mrazu.Mezitím Elena nestíhá starat se o Jeremyho bezpečí,a on se rozhodne vzít věci do svých rukou....
přeložila Evelyn

Přehled Obsahu SEDMNÁCTÉHO dílu!!!!!
Název epizody: Let the right one in
Když se Stefan a Damon snaží přemoci nového nepřítele,Stefan se ocitá v nebezpečné situaci.Damon a Elena se snaží přesvědčit Alarica ,aby jim pomohl zachránit Stefana.Matt doufá,že jeho máma Kelly už zůstane v Mystic Falls napořád.Po tom ,co se jí porouchá auto v bouři,Caroline učiní děsivé zjištění které otřese se všemi ve městě.
přeložila Evelyn

Rozhovor s kostymérkou Jennifer Bryan z The Vampire Diaries!!
O: Koho oblékáš nejradši?
Jen: Panebože-to je jak ptát se které z dětí je nejoblíbenější!Záleží to na epizodě.Někdy Elena...Opravdu miluju vytvářet kostýmy z roku 1864-je to strašně zajmavé.A ráda oblékám Bonnie ,protože je z těch tří hlavních holek ta odvázaná od země..:D
O: Kolik toho víš o dalším dění v The VD?
Jen: Teď připravuju epizodu 18, kde budeme opět v minulosti,a stanou se opravdu podstatné věci...Moc toho nesmím říkat,a ani nemůžu,moc toho totiž nevím-sama jsem často překvapená!!! :)
O:Posledně jsi oblékala Melindu Clarke.Jaké to bylo??
Jen: Bylo to úplně fantastické !! Je ta matka,co jí na dětech moc nezáleží,hlavně že si ona užije s milencem.Bylo to fakt zajímavé.
O:Co ještě víš?
Jen: Vím jen,že se minulost začne hodně spojovat a promotávat s přítomností.Život Katherine i Eleny se začínají svíjet.A opravdu chci vidět jak se křehká Katherine z poloviny devatenáctého století přizpůsobí drsnosti toho jednadvacátého..:)
přeložila Evelyn

Rozhovor S Davidem Andersem O jeho roli v seriálu
O:Jaký je Jonathan?
Dav: Je to gilbertovic strýc,a rozhodně nemá strach z Damona.Hrají hru oko za oko.A nikdo nedaruje nikomu nic zadarmo.Obzvláště Jonathan.
O:Viděl si se v seriálu?
Dav: Ano,a neumím se na sebe dívat. Přijal sem tu roli bez toho,abych věděl o co se jedná nebo koho budu vůbec hrát.Byl sem absolutně mimo obraz.Věděl sem jen,že tu hraje Ian Somerhalder,se kterým jsem loni pracova na jednom filmu,a tehdy sme si dost pomáhali a byla spousta legrace.A tak sem doufal,že bude zase. A taky byla,jsou to skvělí lidi.
O:Bavilo tě to?
Dav: Jasně!!! Hrát záporňáka je mnohem lepší,zábavnější a jednodušší než dobráka!!
O:A co tvoje spojení s minulostí?
Dav: Jako Gilbert,jeho spojitost s původním Jonathanem jakožto jeho prapředkem,Jonathan v současnosti ví o upírech hodně,víc než by normální nebo zasvěcený člověk měl vědět.A proto taky ví o Stefanovi a Damonovi. Pochopitelně toho využije a drží je v šachu- buď budou hrát jeho hru,nebo je práske městu.
přeložila Evelyn

Novinky o dění v The VD
David Anderson- jako strýček Eleny a Jeremyho bude spíše zápornou postavou.Bude něco chtít a nepřestane , dokud to nedostane.
Jeremy-těžké časy jsou před námi,a Jer bude pokračovat dál k rozpletení "upíří záhady" v Mystic Falls.Jeremyho příběh je dlouhý a složitý a nese sebou do budoucna temné časy.
Harper-je "nová" postava,je to upír co posledně odešel z hrobky.Opět přinese do seriálu mnohé zápletky.

Damon a Stefan- mezi sebou opět náchází nějaké pouto.Sice staletí boje je stále rozdělují a stále mezi ně vnášejí sváry,přece jen na upevňování svých bratrských vztahů mají hodně času.Jsou přece upíři. :)

Novinky ze seriálu o Konci 1.série-CO se bude dít????
Tv Guide- Všechno ukazuje na to,že Isabella (Mia Kirschner) je matkou Eleny.Kdy se toho dozvíme víc???
Julia Plec-Konec série má ještě spoustu,spoustu překvapení,ale v příští epizodě by se měla Elena propátrávat tím,kdo je její pravá matka.Nakonec by se měla spojit s Allaricem.

Tv Guide- Jeremy začne zaujímat postoj,že by v Mystic Falls mohli být upíři.Dostane se do nebezpečí?
Julia Plec-Jeremy viděl příliš.Začal do toho kopat hlouběji a složil si díly dohromady.Přemýšlí,jestli to opravdu byli upíři,nebo ne.A jestli ta hezká holka (Anna) na párty v lese byla upírka tehdy,když viděl její změněné oči.Celkově upíři mohou mít auru,do které se hned někdo zamiluje,jako třeba Elena a Stefan.Takže chystá se porozumět Anně,upírům celkově? Nebo půjde ve stopách svého předka Jonathana Gilberta,který přítelem upírů nebyl? Uvidíte.:)

Spoiler k Patnácté epizodě :) (video Dole)

O čem bude Šestnáctý Díl??? + FOTO z 1x16 (pro zvětšení klikněte)
Šestnáctý díl s názvem "There Goes the Neighborhood" bude o:
Jenna znovu potká svou kamarádku Kelly (Melinda Clarke) a Jeremyho setkání s Annou nabere nečekané zvraty.Stefan s Elenou jdou na nešikovné dvojité rande s Mattem a Caroline,ale Matt a Stefan najdou že mají něco běžného společné.Anna přivede překvapivého hosta když se chystá navštívit Damona.

Soutěž o setkání s The VD (bohužel jen pro lidi z USA)
Stanice The CW a autoři práv vyhlásili soutěž o jeden den strávený na place v Atlantě s celým týmem The VD při nátáčení.Bohužel soutěž je pouze pro lidi žijící v USA.Snad si taky někdy vzpomenou,že zbytek světa chce taky :)

Tv Guide- Takže co můžeme čekat od konce série??
Julia Plec-Něco si vypůjčíme z knihy.Bude to Den zakladatelů města,výročí založení.Bude to plné kostýmů a historie za občanské války.Tahle událost nás zase spojí s rokem 1864,a jakmile se vrátíme zpět,pěkně to všechno promíchá.Proto tu rozhodně bude důvod dívat se na 2. sérii.A bude tu 9 "ach můj Bože" okamžiků.

Přeložila: Evelyn
Michael Ausiello na svém webu uveřejnil první fotku s Davidem Andersem ve Vampire Diaries. Bude hrát Jonathana Gilberta,strýce Eleny a Jeremyho.


Katerina Graham (Bonnie) Photoshoot- její boty ukazují lásku k upírům... :)(fotky DOLE)

Nová postava v The VD
V The Vampire Diaries by se měla brzy objevit herečka Spencer Locke,která by měla zazářit v roli Amber.Možná by mohla mít dokonce co dočinění s Annou.Měla by se objevit v epizodě Miss Mystic Falls.

Paul Wesley pro Seventeen
Níže v rozhovoru: Porovnání-Kdo z Koho??? Stefan vs. Edward
První: Líbání --- Zatímco Stefanovy polibky jsou přímo žhavé, na ty Edwardovy nás stále nechají čekat!!!
Vítěz: Stefan

Druhé:Bez trička-----Vypracované šesti-bochánkové tělo vs. hladce rovné tělo
Vypadá to že by Edward na tuhle postavu potřeboval nějakého maskéra pro vytvoření svalových křivek!!!!
Vítěz: Stefan

Třetí: Upíří podstata
Žádná soutěž.Edwardův zářící na slunci roztomilý obličej je skoro smrtelně uhrančivý!!
Vítěz: Edward

Rozsudek : 2:1 ------> Vítězí na plné čáře STEFAN.Edward tentokrát ostrouhá....

Potom: Otázky v rozhovoru-jsou to tyhle,pokud budete k některé chtít překlad odpovědi tak mi do fora napiště já vám to přeložím :)

1.Hraješ upíra kterému je věčně sedmnáct.Jaký jsi TY byl na střední?
2.Jaké se ti pak tedy líbily holky?
3.Pořád to tak cítíš?
4.Tvé malé sestře Julii je 14.Jaké jí dáváš rady ohledně kluků?

A Few Good Men 1x15 Obsah Dílu 15
Obsah dílu:

MELINDA CLARKE (“THE O.C.”) si zahraje Mattovu dlouho ztracenou matku – Matt a Caroline jsou překvapeni, když se neočekávaně objeví Mattova matka (hostující hvězda Clarke). Stefan a Elena jsou znepokojeni Damonovým novým přístupem. Šerifka Forbesová požádá Damona, aby se zúčastnil benefiční dražby svobodných mládenců. Alaric objeví šokující tajemství ze své vlastní minulosti. S pomocí od Jenny a Stefana je Elena odhodlaná zjistit všechno, co jen bude moci, o své biologické matce. Jenže pravda by pro ni mohla být příliš velkým soustem…

Hostující Hvězda
Herec David Anders konečně opustil cast „24“ a objeví se hned v několika dílech The Vampire Diaries.
Bude hrát strýce Eleny a Jeremyho – Jonathana Gilberta -, který přijde do Mystic Falls a zbůsobí nějaké potíže.
Je možné, že vám jméno (postavy) zní povědomě, a dobře, mělo by. Jonathan Gilbert je i jméno předka Eleny a Jeremyho (takže předchůdce z roku cca 1800). V epizodách z tohoto měsíce jsme ho mohli vidět ve flashbacích, kde Johnatana hrál Joe Knezevich.

Anders by se měl na kanálu CW objevit už 15. (resp. 16. – u nás) dubna, tedy v epizodě číslo 18.

Momentálně pro všechny přívržence The VD je v bravu plakát.Bravo vyšlo 4.3. a bude na stáncích do 17.3. Kdyžtak je to tahle fotka :) (fotka níže v obrázcích,je to tam napsané)

Rozhovor Niny pro časopis Seventeen

„I když si Elena prochází všemi těmi věcmi, má všechny tyto tajemství a tyto povinnosti, naučila se je zvládat a přicházet věcem na kloub, a hodně se jimi zabývala, což většina lidí v tomto raném věku nezažívá. Musí se starat o svého drogově závislého bratra, musí být rodičovská opora, její přítel je upír a nejlepší kamarádka čarodějka! Děje se hodně věcí, každý se ji pořád snaží zabít, takže je velmi silná, má důvod zvednout se a vždy opět bojuje. Myslím, že je to velmi silná žena, která ví, že může mít všechno, na co sama přijde.“

Prosím, řekněte mi, jestli spolu něco mají sexy hvězdy Vampire Diaries! ~ Mae
Není to tak, říká Candice Accola (Caroline). "Na obrazovce je hodně horko - všichni jsme ale jen rodina," říká se smíchem Candice. Jen nechutně pokračujeme, ale nikdo s nikým nechodí."

Damon a Stefan na vítěžství! Nějaké novinky o Vampire Diaries? ~ Monica

Omlouvám se, ale mám dobré zprávy jen pro fanoušky Damon-Elena.
Stefan se může znovu namočit do něčeho "NeStefanovského", co ho nějak změní a já si prostě nedokážu představit, že to Elena přejde v dobrém. Také už nikdy nebudete hádat, čí tělo bude nalezeno...příštích několik epizod to bude dobré!
Otázka: Já umírám bez Vampire Diaries! Prosím, dejte nám nějaký spoiler na vztah Damon-Elena, protože já je miluju!
Ash Ausiello: Pak se připravte na silný konec série, o kterém exec. producent Julie Plec říká, že bude silně zaměřen na tento pár. "Uvidíme, jak se Damon začne dívat na Elenu víc než jen jako na bratrovu přítelkyni nebo dvojníka za lásku svého života," odhaluje. "Začne milovat a chápat ji jako lidská bytost, jož je ironické, protože Damon mohl dát jako obvykle s-t o čemkoli zahrnující lidskost. Je to dobrá věc. "

O nových dílech The VD
Říká se, že v nových dílech by měl Stefan začít pít lidskou krev,a Damon by se naopak měl stát víc lidským,začne chápat Elenu,dívat se na ni jinak než dosud,už v ní nevidět obdobu Katherine ani Stefanovu přítelkyni ,ale Elenu,takovou jaká je.Takže se ty role mají v podstatě vyměnit...Potom mají najít Vickino tělo,a Jeremy to pochopitelně ví a tak začne pátrat po pravdě...no uvidíme.

The VD na NOVĚ
Takže Nova získala vysílací práva na The VD,budou to vysílat s dabingem,což bude dost zajmavý,snad si zvyknem...Ještě se neví kdy to začnou vysílat,ale tak snad co nejdřív.:)

!!!!!!POZOR!!!!!! DALŠÍ DVA DÍLY VD NEMUSÍ V ČR VŮBEC VYJÍT
V nakladatelství se hovoří o tom,zda prozatím nejnovější dva díly VD ( Shadow souls, Midnight) VŮBEC v ČR VYJDOU!!! Pokud nebude dostatečná prodávanost a oblíbenost,nemusí tyto díly vůbec vyjít.Prozatím v prosinci či lednu vyjde Nightfall,mezitím se ale v nakladatelství bude spekulovat,zda má cenu díly vydávat.DOUFEJME ŽE ANO!!!!!

NIGHTFALL
Pátá kniha série The VD u nás má vyjít buď na konci prosince,nebo začátkem ledna 2011. SNAD v PROSINCI:)

PATNÁCTÁ EPIZODA SERIÁLU
Patnáctá epizoda první série bude přidaná až 25.3. ,protože se odkládalo odvysílání kvůli ZOH.